Anime World
Bun venit intr-o lume a animeurilor!Aici puteti afla tot ce doriti despre animeurile voastre preferate si sa decideti cuplurile anime!De asemenea intr-un Off topic putem discuta orice.
Va asteptam!!
Anime World
Bun venit intr-o lume a animeurilor!Aici puteti afla tot ce doriti despre animeurile voastre preferate si sa decideti cuplurile anime!De asemenea intr-un Off topic putem discuta orice.
Va asteptam!!
Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  RPG-WordRPG-Word  

 

 Info about... Monochrome Factor

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
02gold23
Admin
Admin
02gold23


Mesaje : 171
Puncte : 89576
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Somewhere in Lothorien...

Info about... Monochrome Factor Empty
MesajSubiect: Info about... Monochrome Factor   Info about... Monochrome Factor EmptyLun Mai 30, 2011 11:19 am

"Hallo und herzlich willkommen*!"Bun acum ca v-am dat impresia ca v-am injurat put sa-mi incep povestea:
Era o seara furtunoasa(mai mult senina dar ce s-ai faci) de joi ,7 aprilie, navigam pe net linistita , era aproximativ 18:35:56 , cand s-a intamplat minunea ... mi-a sarit in ochi(dar nu mi la scos) o poza.Doi tipi unul langa altul si cu scris in japoneza intre. Daca si numai daca as fi stiu aceasta limba , atunci as fi putut rezolva misterul si afla numela animeului.Deci m-am apucat de butonat si cautat pe mai multe sait-uri ... iar , dupa mai multe minute am aflat ... m-am uitat si am ramas Surprised .V-am facut un review pentru ca pe mine ma impresionat profund.
Nume:Monochrome Factor
An: 7 aprilie 2008
Studio:A.C.G.T
Nr. episoade:24
Gen:Actiune ,Comedie , Shounen-ai :-\ , Supranatural
Poveste:Povestea se invarte in jurul elev de liceu Akira Nikaido, un chiulangiu tipic cu o viata normala.Asta, până când se întâlnește cu Shirogane , un om care apare brusc şi îi spune că au un destin împreună.Când Akira aude asta,este şocat şi nu crede nici un cuvant.Aya, o prietena , uită ceva în şcoală intr-o noapte, şi il cheama pe Akira să o ajute.El este de acord, şi în timp ce sunt acolo, sunt atacati de un monstru umbra.Shirogane il convinge că echilibrul între lumea umană şi lumea umbrelor a fost distorsionată şi că Akira trebuie să devină un "Shin " (sau mai exact , o creatură a lumii subterane) în scopul de a ajuta la restabilirea echilibrului.
Personaje:
Akira NikaidoInfo about... Monochrome Factor Oderoyta-om Info about... Monochrome Factor Monochromefactor-akira-Shin
ShiroganeInfo about... Monochrome Factor 3
Kengo AsamuraInfo about... Monochrome Factor Ywe
Aya SuzunoInfo about... Monochrome Factor Aya_Suzuno
KouInfo about... Monochrome Factor Kou
Kojou HarukaInfo about... Monochrome Factor C862d7ae

Nu va faceti griji ca e shounen-ai in tot anime-ul nu sunt se saruta decat de doua ori si apropo melodiile de inceput mi-au placut foarte mult si sunt in tema . Cam atat am avut de spus si doresc pareri de la cei care l-au vazut si pentru cei care nu au facut-o:
Vizionare placuta!


*Hallo und herzlich willkommen-Buna ziua si Salut ,in germana
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 241
Puncte : 373
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 27
Localizare : in my world

Info about... Monochrome Factor Empty
MesajSubiect: Re: Info about... Monochrome Factor   Info about... Monochrome Factor EmptyVin Iun 10, 2011 6:30 am

Deci unde este ''Shin'' imi plaaaace...ce vreu brunet,....ochi negri....si multe altele..si ma deranjeaza ceva dar ma abtin.Tac. silent
Sus In jos
http://anime-world.forumer.ro
 
Info about... Monochrome Factor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Forum :: Anime & Manga :: Monochrome Factor-
Mergi direct la: