Anime World
Bun venit intr-o lume a animeurilor!Aici puteti afla tot ce doriti despre animeurile voastre preferate si sa decideti cuplurile anime!De asemenea intr-un Off topic putem discuta orice.
Va asteptam!!
Anime World
Bun venit intr-o lume a animeurilor!Aici puteti afla tot ce doriti despre animeurile voastre preferate si sa decideti cuplurile anime!De asemenea intr-un Off topic putem discuta orice.
Va asteptam!!
Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  RPG-WordRPG-Word  

 

 Scream 4: Coşmarul continuă

In jos 
AutorMesaj
02gold23
Admin
Admin
02gold23


Mesaje : 171
Puncte : 89576
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Somewhere in Lothorien...

Scream 4: Coşmarul continuă Empty
MesajSubiect: Scream 4: Coşmarul continuă   Scream 4: Coşmarul continuă EmptySam Iun 11, 2011 10:43 am

Scream 4: Coşmarul continuă Scream-4-555608l-imagine
Titlu: Scream 4: Coşmarul continuă
Gen : Groaza, Mister, Thriller
Durata : 103 min
Lansare : 15 aprilie 2011
Studio : Corvus Corax Productions, Dimension Films, Midnight Entertainment
Clasificare : IM18 – interzis minorilor sub 18 ani
Actori :
Neve Campbell … Sidney Prescott
Alison Brie … Rebecca Walters
David Arquette … Dewey Riley
Courteney Cox … Gale Weathers-Riley
Hayden Panettiere … Kirby Reed
Emma Roberts … Jill Roberts
Rezumat:
La cincisprezece ani după oribilele crime ale celui numit Ghostface, Sidney Prescott (Neve Campbell), acum scriitoare de succes a unui roman motivaţional, se întoarce în orăşelul său natal, Woodsboro, care este ultima oprire în turneul de promovare a cărţii sale.
Din nefericire, odată cu întoarcerea ei, reapare şi Ghostface, care îi pune în pericol pe toţi cei dragi lui Sidney, şeriful Dewey (David Arquette) şi Gale Weathers (Courteney Cox), care acum sînt căsătoriţi, ca şi pe verişoara ei Jill (Emma Roberts) şi pe mătuşa sa Kate (Mary McDonnell). Însă aceştia nu sînt singurii care se află în pericol, căci o nouă generaţie are acum de înfruntat o teroare nouă.





My opinion: De la acest film m-am intors azi.Primul meu horror...nu-mi mai trebuie unul prea curand si sincer nu am inteles mare lucru din el. Dar numai conteaza. Vizionare placuta!
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
 
Scream 4: Coşmarul continuă
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Forum :: Off topic :: Filme/Seriale-
Mergi direct la: