Anime World
Bun venit intr-o lume a animeurilor!Aici puteti afla tot ce doriti despre animeurile voastre preferate si sa decideti cuplurile anime!De asemenea intr-un Off topic putem discuta orice.
Va asteptam!!
Anime World
Bun venit intr-o lume a animeurilor!Aici puteti afla tot ce doriti despre animeurile voastre preferate si sa decideti cuplurile anime!De asemenea intr-un Off topic putem discuta orice.
Va asteptam!!
Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  RPG-WordRPG-Word  

 

 Gorgeous Charat

In jos 
AutorMesaj
02gold23
Admin
Admin
02gold23


Mesaje : 171
Puncte : 89576
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Somewhere in Lothorien...

Gorgeous Charat Empty
MesajSubiect: Gorgeous Charat   Gorgeous Charat EmptyMier Iun 08, 2011 6:13 am

Daca impreuna cu Kuroshitsuji mergem in Era Victoriana din Anglia...cu Gorgerous Charat vizitam Franta.
Titlu: Gorgerous Charat
Autor: Higuri Yuu
Artist: Higuri Yuu
Anul: 1999
Publicat in original de: Shueisha
Publicat in engleza de: Blu Manga
Numarul de volume:4
Gen: Actiune, Aventura, Drama, Mister, Shounen-ai
Statut: Complet
Rezumat: Florian, singurul fiu al unei familii nobile sărace care ajunge dator la asomare, misteriosului Ray Balzac Courland. El a fost vândut, de insusi propria sa mama, pentru a rambursa o datorie de familie.
Poza sugestiva:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pareri personale: Imediat ce am inceput sa citesc m-am gandit ca Higuri face o treba din ce in ce mai buna. Si mai ales ca poate imbina intr-un mod atat de placut istoria cu frumusetea. A devenit una dintre mangaurile mele favorite. Este mult prea bine realizata si persoanjele prea bine desenate.

V-am dat si ordinea in care trebuie sa le cititi pnetru ca mai sunt si niste sequel-uri care fac actiunea mai interesanta.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
 
Gorgeous Charat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Forum :: Anime & Manga :: Alte Mangauri-
Mergi direct la: