Anime World
Bun venit intr-o lume a animeurilor!Aici puteti afla tot ce doriti despre animeurile voastre preferate si sa decideti cuplurile anime!De asemenea intr-un Off topic putem discuta orice.
Va asteptam!!
Anime World
Bun venit intr-o lume a animeurilor!Aici puteti afla tot ce doriti despre animeurile voastre preferate si sa decideti cuplurile anime!De asemenea intr-un Off topic putem discuta orice.
Va asteptam!!
Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  RPG-WordRPG-Word  

 

 Info about... Togainu no Chi

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
02gold23
Admin
Admin
02gold23


Mesaje : 171
Puncte : 89576
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Somewhere in Lothorien...

Info about... Togainu no Chi Empty
MesajSubiect: Info about... Togainu no Chi   Info about... Togainu no Chi EmptyMier Iun 01, 2011 4:42 am

Titlul: Togainu no chi -Bloody Curs-
An: martie 2010
Studio: A-1 Pictures
Nr. de episoade: 12
Poveste:
Mulţi ani după sfârşitul războiului, o organizaţie numită Vischio a preluat controlul oraşului distrus, Toshima (fost Tokyo, capitala Japoniei), un se desfasoara un joc cu lupte cunoscut sub numele de Igra. Personajul principal, un tanar pe nume Akira, este acuzat pe nedrept de o crimă. Odată arestat, o femeie misterioasă apare în faţa lui, oferindu-i libertatea, dacă el este de acord să participe la Igra şi sa-l înfrâna pe cel mai puternic om din Igra: regele, sau Il Re. Povestea urmareste viata lui Akira în asprul si fără de lege Toshima ca el luptand atât pentru a supravieţui cat si pentru dezlega misterele în curs de dezvoltare în jurul lui.
Personaje:
Akira- [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Keisuke- [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rin- [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Shiki- [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 241
Puncte : 373
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 27
Localizare : in my world

Info about... Togainu no Chi Empty
MesajSubiect: Re: Info about... Togainu no Chi   Info about... Togainu no Chi EmptyVin Iun 10, 2011 6:50 am

Cum am zis Kain!!Acum stiu!Aleluiaaa!!
Interesant...anime...
Sus In jos
http://anime-world.forumer.ro
02gold23
Admin
Admin
02gold23


Mesaje : 171
Puncte : 89576
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Somewhere in Lothorien...

Info about... Togainu no Chi Empty
MesajSubiect: Re: Info about... Togainu no Chi   Info about... Togainu no Chi EmptyVin Iun 10, 2011 9:40 am

Si daca nu-l recomandam nu stiai cine este Kain... Twisted Evil
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Continut sponsorizat





Info about... Togainu no Chi Empty
MesajSubiect: Re: Info about... Togainu no Chi   Info about... Togainu no Chi Empty

Sus In jos
 
Info about... Togainu no Chi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Forum :: Anime & Manga :: Togainu no Chi-
Mergi direct la: