Anime World
Bun venit intr-o lume a animeurilor!Aici puteti afla tot ce doriti despre animeurile voastre preferate si sa decideti cuplurile anime!De asemenea intr-un Off topic putem discuta orice.
Va asteptam!!
Anime World
Bun venit intr-o lume a animeurilor!Aici puteti afla tot ce doriti despre animeurile voastre preferate si sa decideti cuplurile anime!De asemenea intr-un Off topic putem discuta orice.
Va asteptam!!
Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Anime World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  RPG-WordRPG-Word  

 

 Regulament!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 241
Puncte : 373
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 27
Localizare : in my world

Regulament!! Empty
MesajSubiect: Regulament!!   Regulament!! EmptySam Mai 28, 2011 8:06 am

Ca orice forum avem un regulament.Nu este asa strict ci este ceea ce trebuie respectat pentru a nu fi inchisi.Deci va rog sa le respectati.Eu voi fi stricat cum voi vedea o incalcare ce ne poate inchide forumul sunteti pedepsiti!Dar nu vreau sa va impiedic distractia.Deci sa incepem cu regulile:
1.Fara injuraturi!Sau cuvinte legate de parti ale omului( ca sa fiu mai blanda cu exprimarea).
2.Fara majuscule!Fara caractere colorate[ acestea pot fi utilizate doar de utilizatorii ce fac parte din staff si pot folosi culoarea specifica grupului din care fac parte]
3.Nu sunt voie mai mult de 5 smilesuri la un mesaj mic si 10 la unu mare.
4.Nu scrieti ingrosat, subliniat, taiat sau inclinat!
5.Fara SPAM!(adica mesaj sub 10 cuvinte)
6.Fara limbaj de messinger!
7.Nu vreau sa vad multuple posting , editati daca a-ti gresit sau mai doreati sa scriti ceva( desigur intr-o categorie aceasta regula nu va exista veti putea face)
8.Nu copiati ideea altcuiva!
9.Membrii trebuie sa se prezinte la noi veniti inainte de a posta!
10.Fara pirataj!Adica nu puneti link-uri catre alte site-uri oricare ar fi ele...!!


Ultima editare efectuata de catre VicTiM Of ImAGinaRY in Mar Mai 08, 2012 7:08 am, editata de 3 ori
Sus In jos
http://anime-world.forumer.ro
02gold23
Admin
Admin
02gold23


Mesaje : 171
Puncte : 89576
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Somewhere in Lothorien...

Regulament!! Empty
MesajSubiect: Re: Regulament!!   Regulament!! EmptyDum Iun 05, 2011 6:11 am

O regula noua:
Userii care nu au minim 10 posturi nu au voie sa mai posteze la sectiunea "Jocuri". Vezi posta in celelalte sectiuni pana va impliniti posturile.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
 
Regulament!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Forum :: Administrare forum :: Administrare-
Mergi direct la: